BRAMY SEGMENTOWE


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/radiostar/public_html/bramygarazowe2/wp-includes/functions.php on line 5453

To chyba najczęściej wybierany rodzaj bramy przemysłowej. Główną jej zaletą jest dobra izolacyjność cieplna, brama pozwalana na uzyskanie maksymalnego światła przejazdu z uwagi na to, że jest montowana za otworem, pozwala wykorzystać przestrzeń znajdującą się przed garażem, dzięki temu, że przesuwa się po prowadnicy do góry.

Bramy segmentowe górne dają także możliwość dopasowania prowadzenia bramy do rodzaju konstrukcji hali/budynku, tak aby wykorzystać maksymalnie przestrzeń magazynową.

RODZAJE PROWADZEŃ BRAM PRZEMYSŁOWYCH SEGMENTOWYCH

Prowadzenie standardowe

Prowadzenie wysokie

Prowadzenie niskie

Prowadzenie pionowe

Prowadzenie pionowe z obniżonym wałem

Prowadzenie standardowe pod kątem

RODZAJE PANELI

Panele przeszklone
  • Panel stalowy ze wstawkami okiennymi z szybą akrylową pozwala na wstawienie optymalnej liczby okienek zachowując jednocześnie dobrą izolacyjność cieplną.
  • Panel aluminiowy z przeszkleniem pozwala na bardzo dobre doświetlenie wnętrza, stosowane bardzo często w salonach samochodowych, stacjach diagnostycznych itp. panel ten jednak jest rozwiązaniem nieco chłodniejszym.
Panele wentylowane
  • W obiektach, w których istnieje konieczność zachowania odpowiedniej wentylacji, takich jak garaże podziemne, stosowane są panele wentylowane. Są to panele zbudowane na konstrukcji ramowej wypełnionej siatką. W zależności od potrzeb brama może posiadać kilka paneli wentylowanych.