BRAMY HARMONIJKOWE


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/radiostar/public_html/bramygarazowe2/wp-includes/functions.php on line 5453

BRAMY HARMONIJKOWE dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.

Przeszklenie skrzydła bramy wykonane jest z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu zapewniają wizualną lekkość konstrukcji oraz nie ograniczają dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia. Elementy mocujące są spawane do skrzydeł, zawiasy oraz elementy mocujące rolek i wózków jezdnych, stanowią mocne i stabilne połączenie poszczególnych skrzydeł bramy. Brama zawieszona jest poprzez wózki na szynie jezdnej zamocowanej do nadproża. Zamki i rygle - zamontowane są w profilach skrzydeł. Elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydła w pionie są rolki poruszające się w osadzonej w posadzce szynie prowadzącej. Krawędzie skrzydeł oraz krawędzie ościeżnicy są wyposażone w uszczelki przymykowe. Dolne krawędzie skrzydeł wyposażone są w uszczelki szczotkowe.