BRAMY SEGMENTOWE


Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/radiostar/public_html/bramygarazowe2/wp-includes/functions.php on line 5453

BRAMY SEGMENTOWE to ciepłe i praktyczne rozwiązanie do ocieplanych garaży. Podczas otwierania nie zajmują przestrzeni przed garażem, więc są dobrym rozwiązaniem tam gdzie brakuje miejsca, sprawdzają się bardzo dobrze w garażach wychodzących bezpośrednio na ulicę. Bramy segmentowe są dużo szczelniejsze od bram uchylnych, dlatego warto je montować w garażach ogrzewanych. Bramy te można z powodzeniem stosować w otworach z łukowym nadprożem. Oto główne cechy jakimi charakteryzują się bramy garażowe segmentowe:

Bezpieczeństwo

Sprężyny skrętne są pewnym i niezawodnym mechanizmem w bramie, wyposażonym dodatkowo w zabezpieczenie przed niekontrolowanym opadnięciem płaszcza. To 100 % pewności w każdej sytuacji.

Więcej miejsca w garażu. W bramie segmentowej ze sprężynami skrętnymi wymagana przestrzeń na nadprożu to 10cm, pozostawia to dowolność w organizowaniu sufitu.

Bez większego wysiłku, lekko, wygodnie można otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard.

W bramie segmentowej można zastosować drzwi przejściowe w skrzydle bramy. To wygodne i praktyczne rozwiązanie umożliwiające komunikację, bez konieczności otwierania całej bramy co jest dużym atutem nie tylko podczas mroźnej zimy.

Dzięki sprężynom skrętnym praca bramy jest niemal bezszelestna. Otwieranie i zamykanie bramy w domu jednorodzinnym jest praktycznie nie słyszalne przez domowników.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

1 Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
2 Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
3 Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
4 Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
5 Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
6 Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. (opcja)

WZORY

BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI

BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBNYMI

KOLOR I STRUKTURA

Dzięki bogatej palecie barw i struktur UniTherm pozwala na swobodę w aranżacji każdego projektu, upiększając architektoniczną przestrzeń każdego budynku.

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru bramy do elewacji, drzwi, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.
Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z prawie 200 kolorów z palety RAL.

NOWOŚĆ! Okleiny w bramach UniTherm!

Kolekcja 26 kolorów uzyskiwanych techniką okleinowania to jeszcze większe możliwości kreatywnej aranżacji otoczenia wokół domu. Dzięki temu bramy UniTherm są indywidualnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów.

Kolory Złoty dąb, Orzech, Antracyt oraz kolory RAL dostępne dla panelu G i W (bez przetłoczeń i przetłoczenia wysokie).
Pozostałe kolory dostępne wyłącznie dla panelu G (bez przetłoczeń).

Panel INNOVO 60 mm - bez przetłoczeń "G"

Panel INNOVO 60 mm - przetłoczenia wysokie "W"

STRUKTURA

Smoothgrain

Sandgrain

Silkline