BRAMY PRZEMYSŁOWE

Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /home/users/radiostar/public_html/bramygarazowe2/wp-includes/functions.php on line 5453

Brama przemysłowa jest pozornie podobna do bramy domowej jednak komponenty z których zbudowana jest brama przemysłowa pozwalają na intensywne jej użytkowanie. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rozwiązania, które pozwolą dopasować bramę do obecnych warunków montażowych. Możemy wybierać pomiędzy szeroką gamą sposobów otwierania, rozwiązań technicznych prowadzenia bramy, kolorystyki, rodzaju przeszklenia czy sterowania. Brama choć z nazwy przemysłowa wcale nie musi posiadać przemysłowego wyglądu, jesteśmy w stanie dopasować jej wygląd do architektury oraz przeznaczenia obiektu.

BRAMY SEGMENTOWE

To chyba najczęściej wybierany rodzaj bramy przemysłowej. Główną jej zaletą jest dobra izolacyjność cieplna, brama pozwalana na uzyskanie maksymalnego światła przejazdu z uwagi na to, że jest montowana za otworem, pozwala wykorzystać przestrzeń znajdującą się przed garażem, dzięki temu, że przesuwa się po prowadnicy do góry.

BRAMY ROLOWANE (ROLETOWE)

Bramy rolowane dają możliwość montażu zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Ich budowa pozwala na montaż w warunkach w których często brakuje miejsca na montaż innych rodzajów bram przemysłowych.

BRAMY SZYBKOROLOWANE

Bramy szybkobieżne pomagają poprawić wydajność logistyczną. Szeroka oferta gwarantuje dopasowanie rozwiązań do wymagań konkretnego obiektu.

BRAMY PODWIESZANE

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

BRAMY HARMONIJKOWE

Bramy harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.